Otomatik Kepenk Sistemi

Evinizin veya iş yerinizi, tesislerinizin özel ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine uyacak şekilde son derece özelleştirilebilen, estetik açıdan hoş Alüminyum Panjurlarla şık bir şekilde koruyun.
Her panjur, gerekli boyut ve boyutlara göre üretilir. Kepenkler standart olarak kahverengi veya beyaz renkte tozla kaplanmıştır, ancak ek ücret karşılığında çeşitli renklerde yükseltilebilir. Özel ihtiyaçlarınıza uyması için gerektiğinde daha yüksek güvenlikli veya yalıtılmış modeller sunabiliriz. Bazı modeller ayrıca delinebilir veya delinebilir, bu da size yeni panjurlarınızın tasarımı, özellikleri ve performansı üzerinde maksimum kontrol sağlar.

Aşağıdakiler için uygundur: Yalıtımlı modeller, evleri daha sıcak hale getirmek ve enerji maliyetlerini düşürmek için kullanılabilir. Özelleştirme potansiyelleri, evler ve garajlar için kolayca göze çarpmayan bir yüzey sağlamak için yapılabilecekleri anlamına gelir. Yüksek güvenlikli delikli veya delikli modeller, mağaza cephesinin görünümünü bozmadan gelişmiş güvenlik sundukları perakende birimleri için popülerdir.

Teklif Al